Cały nasz program można streścić jednym słowem: profesjonalny. Opracowaliśmy go z wielką starannością, a w jego skład wchodzą wszystkie niezbędne i korzystne elementy skutecznego procesu nauki programowania.  

1

MERYTORYCZNE WYKŁADY

Konkretne i na temat wykłady wideo Karola Rogowskiego, w których szanujemy Twój czas. Te wykłady są podstawą zarówno bootcampu, jak i warsztatów Zajavki. Tematy są omawiane 'głęboko' z licznymi przykładami i kodowaniem.

2

PODSUMOWANIA WYKŁADÓW

Podsumowania dzienne i tygodniowe w formie wideo z udziałem Bartosza Kowalczyka i Bartłomieja Borowczyka. Dzięki nim lepiej zapamiętasz a przede wszystkim zrozumiesz nawet trudniejsze kwestie poruszane w wykładach bootcampu przez Karola.

3

WIELE ZADAŃ I PROJEKTÓW

Dużo, naprawdę dużo zadań/projektów do wykonania na każdym etapie bootcampu i w każdym z warsztatów. Oczywiście, dostajesz od nas rozwiązania (czy propozycje rozwiązań) i wyjaśnienia.

4

TESTY

Obszerne i częste testy, na każdym etapie nauki. Dodatkowo obszerny feedback po każdym z nich. Nie jest to element uzupełniający czy tzw. zapchajdziura, tylko istotna część naszego programu, która potwierdza jego profesjonalizm. Napracowaliśmy się by testy były wartościowe i wspierały Twoją naukę.

5

NOTATKI

Obszerne notatki w formacie PDF - bootcamp i warsztaty to w sumie ponad 1500 stron! Notatki pomogą Ci utrwalić i rozszerzyć wiedzę zdobytą podczas wykładów i podsumowań. Przydają się do nauki w trakcie bootcampu i warsztatów, ale także będą Ci służyć w przyszłości - możesz je pobrać i wrócić do nich, kiedy czegoś zapomnisz.

6

MATERIAŁY ARCHIWALNE

Dostęp do archiwalnych materiałów, jak webinary i wcześniejsze spotkania live, które również mogą być wsparciem Twojej nauki. Nie jest to niezbędne, ale zachęcamy, by z nich skorzystać (będziemy Ci sugerować podczas nauki, kiedy to zrobić).