KOMPLEKSOWA NAUKA

KOMPLEKSOWA NAUKA

Bootcamp Zajavka to profesjonalne, obszerne i różnorodne (tworzone przez trzy osoby) materiały edukacyjne, których podstawą jest kilkadziesiąt godzin wykładów, podsumowań dziennych i tygodniowych w formie wideo. To kontakt z prowadzącymi oraz dyskusje z innymi uczestnikami. To mnóstwo zadań do wykonania (z rozwiązaniami). To także kilkanaście testów weryfikujących, które pozwolą Ci sprawdzić wiedzę i zrozumienie problemu na każdym istotnym etapie nauki. Wreszcie, to obszerne notatki w formacie PDF stanowiące lekturę, dzięki której utrwalisz i pogłębisz omawiane tematy.

PRAKTYCZNA WIEDZA I DUŻO KODU DO NAPISANIA

PRAKTYCZNA WIEDZA I DUŻO KODU DO NAPISANIA

Podczas bootcampu uczymy Cię tego, czego naprawdę będziesz potrzebować w pracy jako programista Javy. Oczywiście, w pracy kluczowa jest umiejętność pisania kodu, którą udaje się osiągnąć tylko poprzez praktykę, praktykę i jeszcze raz praktykę. Tak więc przed Tobą w tym bootcampie sporo pracy własnej i kodowania - wszystko z naszym wsparciem i w oparciu o dobrze zaprojektowaną ścieżkę nauki.

NAUKA OD PODSTAW I POMOC W ZROZUMIENIU

NAUKA OD PODSTAW I POMOC W ZROZUMIENIU

Tworząc Zajavkę, myśleliśmy też o tych, którzy nie są urodzonymi programistami. Zaczynając naukę w bootcampie, przekonasz się, że zrobiliśmy bardzo wiele, by osoby, które nie mają ścisłego umysłu i talentu także były w stanie osiągnąć sukces. Podsumowania dzienne i tygodniowe będą nieocenioną pomocą dla wielu osób, ale też dobrym podsumowaniem dla osób, które już po wykładach Karola mają poczucie zrozumienia.

DOSTĘP ONLINE

DOSTĘP ONLINE

Bootcamp jest przeprowadzony całkowicie online na dedykowanej platformie do nauki. Uczestnik poprzez platformę ma dostęp do wszystkich - udostępnionych na danym etapie nauki - materiałów, zadań, notatek czy testów oraz, oczywiście, dyskusji. Uczysz się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Byle regularnie!