KOMPLEKSOWA NAUKA

KOMPLEKSOWA NAUKA

Bootcamp Zajavka to profesjonalne, obszerne i różnorodne (tworzone przez trzy osoby) materiały edukacyjne, których podstawą jest kilkadziesiąt godzin wykładów, podsumowań dziennych i tygodniowych w formie wideo. To kontakt z prowadzącymi oraz dyskusje z innymi uczestnikami. To mnóstwo zadań do wykonania (z rozwiązaniami). To także kilkanaście testów weryfikujących, które pozwolą Ci sprawdzić wiedzę i zrozumienie problemu na każdym istotnym etapie nauki. Wreszcie, to obszerne notatki w formacie PDF stanowiące lekturę, dzięki której utrwalisz i pogłębisz omawiane tematy.

PRAKTYCZNA WIEDZA I DUŻO KODU DO NAPISANIA

PRAKTYCZNA WIEDZA I DUŻO KODU DO NAPISANIA

Podczas bootcampu uczymy Cię tego, czego naprawdę będziesz potrzebować w pracy jako programista Javy. Oczywiście, w pracy kluczowa jest umiejętność pisania kodu, którą udaje się osiągnąć tylko poprzez praktykę, praktykę i jeszcze raz praktykę. Tak więc przed Tobą w tym bootcampie sporo pracy własnej i kodowania - wszystko z naszym wsparciem i w oparciu o dobrze zaprojektowaną ścieżkę nauki.

NAUKA OD PODSTAW I POMOC W ZROZUMIENIU

NAUKA OD PODSTAW I POMOC W ZROZUMIENIU

Tworząc Zajavkę, myśleliśmy też o tych, którzy nie są urodzonymi programistami. Zaczynając naukę w bootcampie, przekonasz się, że zrobiliśmy bardzo wiele, by osoby, które nie mają ścisłego umysłu i talentu także były w stanie osiągnąć sukces. Podsumowania dzienne i tygodniowe będą nieocenioną pomocą dla wielu osób, ale też dobrym podsumowaniem dla osób, które już po wykładach Karola mają poczucie zrozumienia.

DOSTĘP ONLINE I SPOŁECZNOŚĆ

DOSTĘP ONLINE I SPOŁECZNOŚĆ

Bootcamp jest przeprowadzony całkowicie online na dedykowanej platformie do nauki. Uczestnik poprzez platformę ma dostęp do wszystkich - udostępnionych na danym etapie nauki - materiałów, zadań, notatek czy testów oraz, oczywiście, dyskusji zarówno na platformie jak i na dedykowanych kanałach na Discord. Uczysz się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Byle regularnie!