Jak dołączyć i uczyć się wspólnie z nami?

1

ZGŁOSZENIE DO PROGRAMU - 1. ETAP

Wypełniasz ankietę - masz na to czas do 15 lipca. Do 29.07 zakwalifikujemy osoby, które wezmą udziału w bootcampie Zajavka.

2

UDZIAŁ W BOOTCAMPIE - 2. ETAP

Od 1 sierpnia do 31 października 2022 uczysz się z nami podczas bootcampu Zajavka. Jeśli zaliczysz bootcamp w tym czasie, to między 2.11 a 10.11 odbędzie się rozmowa weryfikacyjna z nami, która będzie przepustką do kolejnego etapu.

3

PODPISANIE UMOWY INTENCYJNEJ - PRZED 3. ETAPEM

By zacząć naukę podczas 22 warsztatów, obie strony muszą podpisać umowę intencyjną, która nie zawiera kar, ale deklaracje obu stron i określenie wspólnego celu. Od tego momentu dostajesz też opiekuna, który będzie śledzić Twoje postępy.

4

UDZIAŁ W WARSZTATACH - 3. ETAP

Przed Tobą 22 warsztaty do zrobienia. Po zaliczeniu 18 pierwszych otrzymasz od nas indywidualny projekt do zrobienia, który będzie Twoim projektem rekrutacyjnym. Cały etap trzeci musisz zrealizować maksymalnie w ciągu 9 miesięcy, licząc od 14 listopada.

5

ROZMOWA PREREKRUTACYJNA - PO 3. ETAPIE

Zanim wyślemy Cię na rozmowy do naszych partnerów, przejdziesz, co będzie pewnie tylko formalnością, rozmowę prerekrutacyjną z nami. To pozwoli nam ostatecznie potwierdzić Twoje przygotowanie, ale także potencjalnie lepiej dopasować Cię do naszych partnerów. Będzie to też symulacja, która pozwoli Ci lepiej wypaść na prawdziwej rozmowie.

6

4. ETAP - GOTOWY/-A NA PRACĘ

Na tym etapie wyślemy Cię na rozmowy rekrutacyjne tam, gdzie potencjalnie zarówno Ty, jak i firma będziecie mieli z tego korzyści. Możesz też znaleźć pracę we własnym zakresie i zrezygnować z naszej pomocy.