KAROL ROGOWSKI

Główny prowadzący, będziesz go oglądać w każdym wideo :)

Twoja edukacja programistyczna na platformie Zajavka spoczywa przede wszystkim na jego barkach. Możesz mu zaufać, ponieważ ma spore doświadczenie nie tylko w kodowaniu w Javie, ale też w nauczaniu. Nieskromnie napiszmy, że jest jedną z najpopularniejszych osób uczących fizyki na YouTube 🙂 (filmy z fizyki pochodzą sprzed bardzo wielu lat). Karol jest perfekcjonistą, albo idealnie, albo wcale, dlatego materiały na Zajavce są tak wyjątkowe i dopracowane.

Bartłomiej Borowczyk

Współtworzy podsumowania tygodniowe

Drugim współtwórcą Zajavki jest Bartłomiej Borowczyk. Ten typ nie programuje w Javie, natomiast tworzenie projektów IT to dla niego bardziej pasja niż praca. Lubi dzielić się wiedzą a jego zaangażowanie w Zajavkę przekłada się na, mamy nadzieję, Twoją satysfakcję i przyjemność z udziału w bootcampie.

Bartosz Kowalczyk

Współtwórca 'codziennych' podsumowań

Bartosz Kowalczyk, który pojawił się w aktualnej, nowej wersji Zajavki (tzw. Zajavce 2.0), wniósł swoje znaczące piętno w bootcamp (około 40 godzin nowego materiału względem pierwszej edycji). Dzięki jego zaangażowaniu i misji, którą zdefiniowaliśmy jako "zrozumieć i umieć skorzystać' ze wszystkiego, czego uczy Karol", każdy uczestnik bootcampu zyskuje adwokata, który w jego imieniu mówi "nie rozumiem!", "wytłumacz to jeszcze raz, ale inaczej", "po ludzku tłumacz, człowieku!"

Damian Kamiński

Człowiek spoza kadru, zajavkowy ogarniacz

Damian odpowiada za bardziej techniczną stronę projektu Zajavka. Służy on pomocą we wszelkiego rodzaju konsultacjach i pytaniach odnośnie procesu nauki czy funkcjonowania naszej platformy. Jest on naszym montażystą wideo i administratorem technicznym. To dzięki niemu kolejne warsztaty pojawiają się na platformie i mają swój unikatowy styl.