KAROL ROGOWSKI

Główny prowadzący, będziesz go oglądać w każdym wideo :)

Twoja edukacja programistyczna na platformie Zajavka spoczywa przede wszystkim na jego barkach. Możesz mu zaufać, ponieważ ma spore doświadczenie nie tylko w kodowaniu w Javie, ale też w nauczaniu. Nieskromnie napiszmy, że jest jedną z najpopularniejszych osób uczących fizyki na YouTube 🙂 (filmy z fizyki pochodzą sprzed bardzo wielu lat). Karol jest perfekcjonistą, albo idealnie, albo wcale, dlatego materiały na Zajavce są tak wyjątkowe i dopracowane.

Bartłomiej Borowczyk

Współtworzy podsumowania tygodniowe

Drugi z twórców Zajavki, Bartłomiej Borowczyk, może nie programuje w Javie, ale tworzenie projektów IT to dla niego coś więcej niż praca - to jego pasja. Lubi dzielić się wiedzą, a jego zaangażowanie w Zajavkę ma na celu zapewnienie Ci satysfakcji i przyjemności z udziału w Bootcampie. Dzięki Bartkowi, pierwsze kroki będą nie tylko łatwiejsze ale i wesołe.

Bartosz Kowalczyk

Współtwórca 'codziennych' podsumowań

Bartosz Kowalczyk, który wniósł znaczący wkład w Bootcamp i pierwsze Warsztaty, jest Twoim adwokatem w świecie programowania. Dzięki jego zaangażowaniu i misji, którą określiliśmy jako "zrozumieć i umieć skorzystać" z wszystkiego, czego uczy Karol, każdy uczestnik Bootcampu ma kogoś, kto w jego imieniu mówi "nie rozumiem!", "wytłumacz to jeszcze raz, ale inaczej", "tłumacz to po ludzku!"

Damian Kamiński

Człowiek spoza kadru, zajavkowy ogarniacz

Damian odpowiada za bardziej techniczną stronę projektu Zajavka. Służy on pomocą we wszelkiego rodzaju konsultacjach i pytaniach odnośnie procesu nauki czy funkcjonowania naszej platformy.